+421 905 662 259

O projekte

Image3x

Pri tvorbe projektu sme sa riadili filozofiou, že byt je viac ako len miesto na prespanie (bývanie), je reflexiou životného štýlu a každodennou inšpiráciou. Žite prémiovo, v dokonalom komforte a v súzvuku s prírodou aj so susedmi.

V prvej fáze projektu bude 36 veľkometrážnych bytov s premyslenými veľkorysými dispozíciami, s vysokou mierou súkromia, s množstvom zelene, detským ihriskom a súkromným parkovaním.

12 dvojizbovývch bytov s výmerou 64,26 m², ktorá zodpovedá výmere štandardného trojizbovému bytu, pričom k typu prislúcha aj balkón o výmere 5,91 m².
24 trojizbových bytov, z ktorých 16 bytov je o výmere 78,20 m² + balón 11,45 m² a 8 bytov o výmere 73,55 m² s balkónom o výmere 11,37 m².

Každý byt disponuje samostatným úložným priestorom v byte a veľkým priestranným balkónom.
Byty sa predávajú vo vyhotovený holobyt, aby si každý mohol svoj byt prispôsobiť vlastným potrebám a vkusu.

V dobre dostupnej vzdialenosti od domu sú zariadenia kompletnej občianskej vybavenosti, školské, športové, obchodné, zdravotnícke a kultúrne zariadenia.

Opýtajte sa nás

Harmonogram výstavby

Jun
2022
Začatie
výstavby

2021 Feb
Dokončenie
hrubej stavby

2021 Júl
Dokončenie
holobytov

2022 Mar
Kolaudácia
2022 Jún
Odovzdávanie
bytov

2022 Aug

Výhody bývania

Pictogram Sunrise white

atraktívna poloha

Ráno do školy a do práce? Na obed do reštaurácie? Poobede do obchodu, či na kávu a večer na pohár vína? Nemusíte vždy štartovať auto alebo rozmýšľať kam pôjdete, keďže v blízkosti projektu máte viacero možností.

Pictogram Fence white

oplotený areál

Slepá ulička a uzavretá oplotená lokalita, kde dopravu budú tvoriť iba obyvatelia projektu, vytvára bezpečné miesto pre bývanie a súkromie len pre obyvateľov bytov v projekte.

Pictogram Balcony white

veľké balkóny

Balkón ku každému bytu s naozaj štedrou výmerou prináša zeleň doslova do vnútra bytu. Vďaka veľkým oknám bude presvetlená každá kuchyňa aj obývačka. Viac prirodzeného svetla znamená nielen ušetrené peniaze za energie, ale hlavne lepšiu náladu.

Pictogram Nature white

bezproblémové parkovanie

Nemusíte strácať čas s hľadaním parkovacieho miesta, či kráčať veľké vzdialenosti s ťažkými nákupmi. V prvej etape projektu sme vytvorili 60 parkovacích státí, čo umožňuje pohodlné parkovanie pred vaším domovom.

Pictogram Nature white

bohatá výsadba zelene

Samotná architektúra, dispozície domov a realizovaná výsadba sú navrhnuté tak, aby eliminovali vplyvy prípadného hluku. Vysoko nadštandardný podiel zelených plôch pre vás zabezpečí ideálny domov.

Pictogram Playground white

detské ihrisko

Detské ihrisko priamo v areály projektu je ideálnym riešením, ktoré deťom umožňuje vytvárať si svoj vlastný svet v bezpečnom prostredí a pod dohľadom rodičov. 

Pictogram Layout white

veľkorysé dispo riešenia

Užite si komfort bývaním vo veľkorysom priestore, s veľkými izbami, priestrannou kúpeľňou, úložným priestorom a veľkým balkónom. Naše byty majú väčšiu výmeru ako iné štandardné dvoj a trojizbové byty.

Pictogram Trash white

podzemné kontajnery na triedený odpad

Vyriešili sme najčastejší estetický problém s kontajnermi na odpad pri bytových domoch a to umiestnením vkusných polo podzemných kontajnerových stojísk. Zabraňujeme nečistote v okolí stojísk, smradu či nežiadúcej prítomnosti hlodavcov.

5 KÜLSŐ LÁTVÁNYTERV

Cookies

Pre vylepšenia kvality a fungovanie našej stránky používame súbory cookies, ktoré ukladajú anonymné informácie o Vašej návšteve a odosielajú agregované údaje o zvyklostiach Vašej návštevy.